ELLIE

3. únor 2012 | 22.11 |
› 

Elli12

Fab Fleece z Vrbové Lhoty

8. 5. 2010

Ellie, Elinka, Elík, ale prostě je to naše ELLIE

Naše výstavní úspěchy:  SLOVENSKÝ ŠAMPION, CACIB, CAC ČR, 2x CAC SK, CAJC, 4x res. CAC ČR, 3x res. CAC SK, Krajský vítěz, 24x V, 2x BOJ, 2.BIS mladá fena, 3x VN, BIS štěně, 4.BIS dorost

Zkoušky:  ZOP, BZH II. cena 170 bodů, BZH I.cena, Klubový vítěz BZH, CACT, CACIT, 244 bodů !!!

Agility:  zkouška MA1  6x V, MA2 7x V (z toho 4xV čistě pro A3)                     AKTIVNÍ ŠAMPION BC ČR

Uchovněna - jo jo je to naše chovná fena :-)

Něco o Ellie:

Ellie máme také od chovatelky Báry Budkové. Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou, že dvě bíglice jsou více než jedna a že Ruby má strašně ráda společnost ostatních pejsků, takže co si pořídit ještě jedno štěňátko. Hodně lidí nám to rozmlouvalo, že Ruby je ještě mladá a že vše neumí, ale když jsme vezli Rubynku na hlídání k Báře a viděli, jakou má radost ze štěňátek a jak si s nima úžasně hraje, bylo rozhodnuto. Fab Fleece čili Ellie bude naše.

Ellie jsme si přivezli 4. 7. 2010 spolu s Ruby, která byla u Báry na hlídání během naší dovolené. Ellie zvládla přesun bez problémů, hned se doma zabydlela a obsadila Ruby pelíšek. Ruby na nás sice pár dní koukala, co jsme to omylem vzali sebou a proč to chodí na její gauč a nosí její hračky, ale za pár dní si taky zvykla na nového člena naší smečky a z holek se staly nerozlučné kamarádky.

Ellie ve svých třech měsících už zvládla bíglí tábor, tréninky agility i poslušnost. Je moc šikovná a strašně aktivní. Roste z ní pěkný čertík.

Ellie už byla na své první výstavě a získala ocenění velmi nadějná 1 a vyhrála soutěž o nejhezčí štěně výstavy. Jupí! Jen tak dál ..

Ellie už bylo pět měsíců a už je skoro stejně velká jako Ruby, takže jejich společné rvačky jsou pěkně "drsné", ale aspoň se holky vyřádí. Ellie pečlivě trénuje agility a připravuje se na první závody.  

Ellie už je devět měsíců a už je pěkně velká (39 cm) a taky pěkně hezká, takže vyrážíme na výstavy. Taky se zlepšila v agi, takže máme za sebou i dvoje závody a učíme se i poslušnost.  

Ellie oslavila svoje první narozeniny a stává se z ní správný puberťák :-).

Ellie v 15 měsících dokázala vybojovat CAC i CACIB !!! na MVP v Bratislavě, konečně dospěla (dorostla) a naučila se pěkně vystavovat. Takže nám dělá ohromnou radost. V agilitách se také velmi zlepšila, po agilitním táboře běhá již soustředěně a strašně rychle. Už se těšíme, až bude moci jít na "ofika". Jinak je stejně prdlá a hrává jako štěně. Také se velmi ráda koupe v řece či rybníku a pro míček udělá i pár temp. S Rubynkou a nyní i se Sopťou jsou prostě super trojka.

Ellinka ve svých 18 měsících hned vyrazila na oficiální závody v agility a než jsme se rozkoukaly, máme splněny podmínky pro přestup do MA2.

A než jsme se rozkoukaly, tak je Ellinka pěkný machr v agilitech a má už splněné 4 zkoušky z 5 pro přestup do A3 a to ve 2,5 letech a dohonila tak Rubynku !!!!

Ná výstavách se nám také daří čím dál lépe, tak snad ještě nějaký titul vybojujeme. Ellinku to občas i trošku baví. A snad letos splníme i nějakou zkoušku poslušnosti.

Foto:

Ellie v postoji leden 2012 net

18 měsíců

Ellie18měs2netellie18měsnet

12 měsíců

Ellie v postoji 2netEllie v postoji 1net

Fab Fleece z Vrbové Lhoty netcajcnet

Ellie je štěňátko ...

62net

61net

64net

57net

Ellie už vyrostla ...

43

dov5netEllie2

ellie

Elliesvatba

ellie

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře