Neofika v Kralupech n.Vlt.

6. říjen 2011 | 15.07 |
› 

Tak jsme po dlouhé době vyrazily na závody - aby jsme mohly běhat obě dvě - tak nám pánička vybrala neoficiální závody agility v Kralupech nad Vltavou. A nakonec se k nám přidala i Layla s páníčkami.

A jak dopadla naše trojka: Všechny jsme si odnesly brnozové medaile za celková třetí místa  Rubynka mezi závodícími, Ellinka mezi začátečníky a Layla mezi bejbátkami

holky3

... Ellinka byla moc šikovná .. první běh vyhrála - zaběhla čistě a nejrychlejší čas :-) V druhém běhu již udělala zbytečné dvě odmítnutí a i s velmi rychlým časem skončila až na 5.místě.  Ale i tak to bylo moc super :-))) a celkově tedy obsadila Ellie 3. místo !!!

... Já Rubynka jsem skončila v prvním běhu na druhém místě a jen pŕoto, že jsem si dala pěkný drškopád přes skočku - fuj to bylo ošklivý ... vůbec to nechápu, prostě skáču a najednou brzdím hlavou o zem ... naštěstí se mě nic nestalo ... v druhém běhu jsem byla až třetí, protože nevím proč, v tak úžasném běhu jsem nakonec vběhla do druhé díry tunelu asi se mě to potom pádu nějak pomotala a a tak jsem nakonec celkově spadla také na 3.místo :-)))

erubyellie

Tak se mějte ... pac a pusu vaše Ruby

Vídíte jak krásně pózuji na fotkách

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře