MVP České Budějovice 8.10.2011

8. říjen 2011 | 21.15 |
› 

Už je to tu ... začal podzim ... a my v tom děštivém počasí se vydaly s páníky na výstavů do Českých Budějovic. Naštěstí jsme byli v hale, tak jsme aspoň tolik nezmokli. Ale jinak to byl prý opět děs, rozčilovala se pánička  ... Já i Ellinka jsem se moc snažily a pánička s námi byla moc spokojená ... Já jsem skončila v otevřené třídě druhá a Ellinka v mezitřídě třetí ... ale přesto byla pánička naštvaná, protože jsme dostaly obě VD a to úplně pro nic za nic ... nebo prý spíš jen kvůli jménu ... ach jo ... proč to to lidi dělají ... proč takhle ty výstavy kazí ... njn ...

Ale jinak jsme si všichni užili fajn den. Potkali jsme spoustu člověčích i psích kamarádů a nakonec se páničkové rozšoupli a šli jsme nakupovat do stánků. Nejdříve, že prý jenom výbavičku pro Soptíka (která na nás čekala u Báry, aby nemusela s námi v tom děšti a aby se nemačkala v autě, protože s námi nakonec jel ještě Ingi a Bublina), ale nakonec nám koupili i zásoby mňaměk a teplé kožíšky do boudiček na zimu a spoustu vodítek.

A protože jsme přijeli domů brzo, šli jsme se všichni ještě vyběhat k Labi, protože u nás už zase vykukolovala sluníčko.

nákupy

ellieruby

Tak pa pa Ruby, Ellie a Sopťa :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře