Psola Cup v Liberci 28.5.2011

1. červen 2011 | 22.21 |
› 

Tak na nás páníci vymysleli pěknou kulišárnu. V pátek odpoledne jsme se všichni zabalili a vyrazili k rodičům páničky na sever Čech. Sice jsem si s Ellie myslela, že toho bereme nějak moc, ale těšily jsme se na odpočinkový víkend. Ale co to ... v sobotu ráno už nás zase pánička vytáhla před sedmou z postele a házela věci do auta. Frrr ... a za pár minut jsme vyběhly na pěkném hřišti u Tipsport Arény v Liberci. Jé závody ... to zas bude stres :-))) teda pro páničku, pro nás né, my si pěkně zaběháme a zařádíme :-))). A ještě nám páničkové koupili krásný nový domek.

1net

Pánička ještě ráno přehlásila Ellie do začátečníků Medium a mě dala do pokročilých závodících medíků. Ellinka byla na řadě první a hnedka vyrazila na parkur, jak střela, bohužel měla smůlu, a za oranžový tunel ji vběhl malý jorkšír, v domění, že vidí malého kralíka v noře vyrazila za ním. Sice nás nechaly běh opakovat, ale i tak Ellinka udělala znovu chybičku na tunelu, prostě musela běžet zkontrolovat, zda tam pejsek ještě není, ale jinak to byl krásný a hlavně super rychlý běh :-)))

4net

Mrkněte na video :     http://youtu.be/XzB3de38hvA   a http://youtu.be/p_2EirK-XxQ
Pak si dala Ellinka ještě agility běh, který proletěla také jak střela, jen se zasekla na zóně. Hold blbý to nápad trénovat zóna na pamlsek na kladině. A shodila jednu tyčku. Ale i tak běžela krásně a nakonec doběhla na 8.místě. A celkově byla 10. Takže pánička byla spokojená.

3net

Pak jsem běžela já, Rubynka, a to spolu ze zkušenými závodníky. Ale prý jsem běžela krásně. V jumpingu, který byl prý jednoduchý jsem udělala chybku jen ve slalomu, a skončila jsem na 6.místě. A v agility běhu jsem nějak nepochopila páničku a šla do jiné díry tunelu hned na začátku, takže nás diskly. Ale pak už jsem běžela krásně a dala jsem i zónu na houpačce. Takže pánička byla nadšená a prý už můžeme na oficiální závody. Tak mrkněte na videjko:    http://youtu.be/ZJdAzfOzGOI     a   http://youtu.be/f2t3j8xp4Nk

2net

Pak jsme ještě s Elinkou zkoušely pořadateli vymyšlenou hru, ale moc nám to nešlo, byly jsme už moooc unavené, tak jsme zalehly do našeho nového stanu.

6net 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Psola Cup v Liberci 28.5.2011 vyletnici®svetu.cz 05. 07. 2011 - 22:53