12. pražské setkání bíglů

23. duben 2011 | 21.24 |
› 

Ahojky všichni konečně píšeme, jak jsme se měly o víkendu. Páničkové nás nechaly celé sobotní dopoledne válet se po zahradě a užívat sluníčka a sami pracovali na zahrádce. Mě i Ellie to bylo divné ?! Že by nás pánička nechala celou sobotu odpočívat?  Né !! Hned po poledni vyskočila a začala zase balit naše výletní vybavení. Jupí někam razíme :-))) Ale kam?  Byly jsme obě napjaté, skočily jsme do auta a frr .... asi směr Praha. Po chvíli jsme vyskočily někde lesíka a cvičáku, prý v Hostivaři a co támhle je kámoš bígloš, a vedle další a tady vystupuje z auta další aáááá celý cvičák je plný bíglíků ... jééé ještě teď jsme z toho auf, tolik kámošů  jsme ještě neviděly pohromadě. Páničkové se ze začátku zdráhali a pak pochopili, že nás mají vypustit mezi ostatní a neřešit to. To bylo úžasný, já jsem lítala s pár bíglošemi vlevo, Ellie se honila se skupinkou vpravo, pak jsme se spojily a utíkaly před všemi spolu. No prostě to byla paráda. Pak organizátoři této úžasné akce vymyslely, že bychom mohli potrápit i pániky a zaběhli jsme si s nimi přes překážky a slalom, pak jsme si zasoutěžili o to, kdo najde a sbaští dřív 5 piškot - to byla fajn soutěž, a pak nás pánici strašili, když si hráli, že jsou letadlo :-))) a hádejte, kdo vyhrál. NÁŠ PÁNÍK - prý je největší srandista :-)

6net

5net

No a nakonec přijela Bára, naše Bára s našima příbuznými bíglíky,  a konala se malá výstava. Ellinka se procházela s pár mladýma holkama, Bára ji pochválila a nakonec ji vybrala, jako třetí nejhezčí.

4net

Já jsem byla ve skupince se spostou holek, ale i tak jsem obstála a prý jsem druhá nejhezčí a mám krásný pohyb, jééé.

2net

3net

1net

Pak ještě páníci prohodili pár slov s Pájou, Marťou a Ivčou. My jsme počuchaly a rozloučily se s kámarády. Už bylo pozdě a my musely domů. Ale i tak moc děkujeme páničkům, že nás na tohle super bíglí setkání vzali a děkujeme organizátorům, že je to pěkně vymysleli. Pa Ruby a Ellie

7net

Naše nová kámoška Sherrynka :-)

8net

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře