Beagle canicross 3.4.2011

9. duben 2011 | 21.30 |
› 

Tak konečně hlásíme, jak jsme dopadly na Beagle canicrossu, který se konal v neděli v Srbech u Kladna. Tuto akcičku pořádala Martina Nýčová s Maveričkem a Bentlym, kterou známe již z bíglího tábora, a moc se jí to povedlo. Dokonce i počasí zařídila suprové, bylo nádherně teplíčko a svítilo celý den sluníčko.

Térén vybrala taky velmi dobře. Trať měla asi 3 km a vedla lesíkem a naštestí po rovince. Nejdříve jsem vyběhla na trat já s páničkou a moc nám to šlo, funěly jsme o sto šest a utíkaly až jsme i někoho přeběhly. Ale po chvíli nás doběhl pánik s Ellinkou. A běželi jsme všichni čtyři spolu. No ale bylo to nějaké dlouhé, Ellie už začla pomalu stávkovat a běžet se jí nechtělo, mě taky moc ne, ale pánička na mě furt pokřikovala "makej ... makej". Tak jsem teda makala. A za chvíli už jsme byly v cíli, pořádně spocený a ufuněný.

DSC_0028

A pak jsme už jen relaxovali v cíli a koukali, jak se dobrovolně ničí ostatní. Po běhu totiž začali pánicí s bíglíky dokonce i jezdit na kole a koloběžce.

11net

Byla s námi i Hugo (Ellie máma) a Čůňa od Báry.

DSC_0217DSC_0005

DSC_01424net

A když jsme si mysleli, že už je konec, tak Martina vymyslela, že si dáme ještě štafetový běh. No já jsem byla šťastná, že se zase něco bude dít, ale Ellie odpadla, ležela a odmítala vsát. tak si páník musel pro běh půjčit Lopucha (od Janíka, a je to strejda Ruby :-)) a moc jim to šlo.

DSC_0341DSC_0336

No pak jsme si dali obídek a vyvalili jsme se na louku a čekali na výsledky :-)

8net

9net

5net3net

Ruby se furt ksiftila :-)

2net

1net

A jak jsme tedy nakonec dopadli? Já jsem s páničkou skončila na 4. místě JUPÍ. A pániček s Ellinkou taky na 4.místě. JUPÍ!

7net6net

A toto je celá naše parta, co se akcičky zúčastnila :-)

DSC_0385

Po návratu jsme ještě byli vrátit Hugo a Čůňu Báře a potkali jsme jejího Princíka, tak jsme se musely s páničkou u něj vyfotit, protože jsme z koníků prostě paf :-)

14net

13net

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře