O Rastaváckou tlapku 27.3.2011

29. březen 2011 | 13.31 |
› 

Ahojky všichni, tak po velkém úspěchu nás pánička vyvezla na další neoficiální závody agility. Tentokrát jsme jeli až do Mostu a že to bylo daleko, jsme poznaly podle velmi brzkého vstávání, které bylo kruté i vzhledem ke změně času. Do Mostu jsme dorazili brzo ráno, místní cvičiště je hned vedle vodní nádrže Matylda a je velmi pěkné. Hned se nám zde líbilo a běžely jsme se rozeběhnout po okolí. Všude byl ještě známky ranního mrazíku a mlha.

1net

Ale opravdu se nám tu moc líbilo, ani se nám nechtělo závodit.

64

Ale nakonec jsme stejně musely. Pánička byla pěkně nervózní, vždycky se bojí, že něco zkazíme. Nejdříve běžela první běh štěňátek Ellinka, skočila na trať jak dráček, ale v půlce se rozhodla pozdravit ségru a "sousedovic" pejska a pak se zase vrátila k pánička, která už měla tep 220/min a doběhla konec parkuru úžasně. Takže v konkurenci jen 4 štěňátek byla třetí. Pak jsme šla do akce já, Ruby. Pánička už měla nervy jak špagáty, ale já jsem se na ní zatvářila, že jako nejsem úplně blbá a celý parkurek jsem ji sledovala, co po mě, chce. Proskákala jsem podle ní pár překážek, ona nikam nepospíchala a furt na mě nevěřícně koukala, tak jsem si pomaličku proběhla i zbytkem a už jsem byla v cíli. Pánička skákala dva metry vysoko a dělala, jako kdyby mě nevěřila, že dáme tento běh čistě. Takže nakonec jsme byly v jumpingu v konkurenci 12 pjesků třetí. Pak šla na druhý běh zase Ellinka. Proběhla parkurek s lehkostí a za pár sekundek byla v cíli. Taky čistý běh a nakonec 2.místo. Pánička nechápala, co se děje a nervózně chodila okolo hřiště. A už jsem byla na startu zase já, vystřelila jsem za páničkou, skočila pár skoček, proběhla tunely. Na áčku na mě pánička řvala "stůj" a prožívala celou zónu, jak kdybych to snad chtěla skočit?! A honem do cíle, to byl běh. Pánička opět skákala kolem mě a radovala se, další čistý běh. Sice pomalejší, ale čistý a 5.místo. JUPÍ. Nakonec jsme ještě s páničkou zkoušeli open běh, ale moc nám to nešlo pánička se furt motala, já jsem nechápala, co chce, už se mě ani nechtělo do tunelu či dělat slalom, tak jsem se tak nějak doplácala do cíle a 4.místo bylo spíše náhoda.

A pak jsme čekaly a čekaly než spočítají celkové výsledky. Ale už jsme tušily, že dopadneme dobře.

Ellie byla v součtu středních štěňátek nakonec na druhém místě. JUPÍ!!!

4net

A já, vaše Rubynka, jsem byla, světe div se, nakonec na druhém místě!!!! a to jen díky čistým běhům !!! A porazila mě jen borderka Bella od Šárky a té to moc přeji.

3net

Takže jsme se úplně nadšení vraceli domů a už se těšíme na další závody.

2net

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře