Dušičkové hopsání v Nymburce

30. říjen 2010 | 23.28 |
› 

Ahojky všichni, tak jsme doma ze závodů a bylo to SUPER!!! Vyrazili jsme brzo ráno, cestou jsme ještě nabrali babičku Ruby Nessiku, která bydlí u Báry, a hurá do Nymburku. Tak jsme se sešli s holkama z Klánovického cvičáku (Káčou, Betkou a Miladou). A hned jako první šla na start Ellie, sice jí ještě chybělo pár dnů do 6 měsíců, ale už ji dovolili startovat. Šlo jí to úžasně, samozřejmě nebyla nejrychlejší a z těch 10 tunelů už se ji motala hlava, ale  jumping i agility zvládla nad očekávání a v konkurenci starších pejsků se vubec neztratila.

ellieagi4netellieagi11netellieagi15net

Nessika, babička Ruby, měla tyto závody jako trénink před MR v agility bíglů a protože ji už bylo devět let mohla startovat mezi veterány. A běžela dobře, sice v jumpingu jsme udělaly tři odmítnutí, ale to jsme ještě nebyly sehraná dvojka. Agility běh už byl stoprocentně čistý a jen kvůli pár sekundám jsme byly druhé.

nessiku6netnessikuagi5netnessikuagi4net

A nakonec běžela Ruby. Hnedka na poprvé se nám povedl čistý běh a tak jsme v Jumpingu Juniorů skončily na 3. místě JUPÍ. V druhém běhu už Ruby nasadila opravdu příliš rychlé tempo, takže jsme se nestihly včas potkat u skočky a nakonec kvůli ní měli 2 odmítnutí, ale super čas. Takže maximální spokojenost. 

rubyagi2netrubyagi13netruby15net

rubyagi4netrubyagi3net

A ještě pár foteček ....

holkyagi9netholkyagi2netagi1net

A ještě naše holčičí smečka ....  Kačka s Angie a Dixi a Bětka s Flexi .... ještě s námi byla Milada s Poly, ale bohužel se s námi nevyfotili.

myaginet

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře