ELLIE

26. srpen 2011 | 13.13 |
› 

ellie netík

Fab Fleece z Vrbové Lhoty

8. 5. 2010

Ellie, Elinka, Elík, ale prostě je to naše ELLIE

Ellie máme také od chovatelky Báry Budkové. Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou, že dvě bíglice jsou více než jedna a že Ruby má strašně ráda společnost ostatních pejsků, takže co si pořídit ještě jedno štěňátko. Hodně lidí nám to rozmlouvalo, že Ruby je ještě mladá a že vše neumí, ale když jsme vezli Rubynku na hlídání k Báře a viděli, jakou má radost ze štěňátek a jak si s nima úžasně hraje, bylo rozhodnuto. Fab Fleece čili Ellie bude naše.

Ellie jsme si přivezli 4. 7. 2010 spolu s Ruby, která byla u Báry na hlídání během naší dovolené. Ellie zvládla přesun bez problémů, hned se doma zabydlela a obsadila Ruby pelíšek. Ruby na nás sice pár dní koukala, co jsme to omylem vzali sebou a proč to chodí na její gauč a nosí její hračky, ale za pár dní si taky zvykla na nového člena naší smečky a z holek se staly nerozlučné kamarádky.

Ellie ve svých třech měsících už zvládla bíglí tábor, tréninky agility i poslušnost. Je moc šikovná a strašně aktivní. Roste z ní pěkný čertík.

Ellie už byla na své první výstavě a získala ocenění velmi nadějná 1 a vyhrála soutěž o nejhezčí štěně výstavy. Jupí! Jen tak dál ..

Ellie už bylo pět měsíců a už je skoro stejně velká jako Ruby, takže jejich společné rvačky jsou pěkně "drsné", ale aspoň se holky vyřádí. Ellie pečlivě trénuje agility a připravuje se na první závody.  

Ellie už je devět měsíců a už je pěkně velká (39 cm) a taky pěkně hezká, takže vyrážíme na výstavy. Taky se zlepšila v agi, takže máme za sebou i dvoje závody a učíme se i poslušnost.  

Ellie oslavila svoje první narozeniny a stává se z ní správný puberťák :-).

Ellie v 15 měsících dokázala vybojovat CAC i CACIB !!! na MVP v Bratislavě, konečně dospěla (dorostla) a naučila se pěkně vystavovat. Takže nám dělá ohromnou radost. V agilitách se také velmi zlepšila, po agilitním táboře běhá již soustředěně a strašně rychle. Už se těšíme, až bude moci jít na "ofika". Jinak je stejně prdlá a hrává jako štěně. Také se velmi ráde koupe v řece či rybníku a pro míček udělá i pár temp. S Rubynkou jsou prostě super dvojka.

Ellinka splnila v agility podmínky pro postup do A2!!

Naše výstavní úspěchy:  CACIB, CAC SK, CAJC, res. CAC ČR, 8x V, 2x BOJ, 2.BIS mladá fena, 3x VN, BIS štěně, 4.BIS dorost

Zkoušky:  ZOP, BZH II. cena 170 bodů

Agility:  zkouška MA1  4x V

Uchovněna - jo jo je to naše chovná fena :-)

Foto:

18 měsíců

Ellie18měs2netellie18měsnet

12 měsíců

Ellie v postoji 2netEllie v postoji 1net

Fab Fleece z Vrbové Lhoty netcajcnet

Ellie je štěňátko ...

62net

61net

64net

57net

Ellie už vyrostla ...

43

dov5netEllie2

ellie

Elliesvatba

ellieZpět na hlavní stranu blogu

Komentáře