Klubová výstava Beagleclubu ČR 21.1.2012

22. leden 2012 | 18.59 |
› 

Tak jsme vyrazily na klubovku a byly jsme mega mega úspěšné :-).

netholky

Nejdříve jsme si myslely, že se  jde vystavovat jenom Sopťa, protože potřebovala na klubové výstavě bíglů se ukázat a nechat se změřit, aby ji také zapsaly, že je chovná fenka. Ale nakonec jsme zjistily, že nás přihlásila pánička všechny, aby jsme se neflákaly a aspoň potrénovaly postoje a "promenády". A když dostaneme výbornou, bude pánička ještě nadšená, jak jsme šikovné a krásné.

Po dlouhém čekání šla na řadu Sopťa. Ikdyž trošku zlobila v postoji, vystavovala se, co to šlo nejkrásněji a vybojovala výbornou a třetí místo k tomu. JUPÍ. 

DSC_4914DSC_4915

DSC_4911DSC_4919

DSC_4921

Soptík výborná 3 - splněno pro uchovnění  JUPÍ

Pak šla na řadu Ellie. V otevřené třídě z 8 fen dostali jen 3 fenky výbornou a Ellie mezi nimi. Pánička byla nadšená. Ellinka se ale líbila anglickému rozhodčímu až tak moc, že ji nakonec dal výbornou 2, res. CAC  a krásný posudek  JUPÍ !!! Pánička je z toho dotěď mega šťastná.

DSC_4940

A nakonec jsem šla na řadu já, Rubynka. To už pánička byla úplně mimo a když si pan rozhodčí nechal v pracovní třídě jen 4 fenky s výbornou a já byla mezi nimi, pánička mě to málem zkazila, jak začla býti nervózní, ale já jsem vyšvihla super chůzi i postojek a nakonec jsem vybojovala výbornou 2 a res CAC super !!!! Ale hlavně jsem skončila za Jančou s Chelsou, kteří již získaly na minulé výstavě šampiona, takže se mě res. CACík počítá a já jsem tak splnika podmínky pro udělení ČESKÉHO ŠAMPIONA !!!!!!

A ještě na klubové výstavě to fakt nikdo nečekal.  Pánička skákala radostí a doteď se na mě hrdě kouká. Hmm ... se mám :-)  JUPÍÍÍ !!!!!!!!

DSC_4955DSC_4974

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Klubová výstava Beagleclubu ČR 21.1.2012 layla 23. 01. 2012 - 09:33