Dvojzkoušky ve Svojeticích 19.11.2011

22. listopad 2011 | 21.56 |
›

Ahojky, tak je tu sobota a my zase jedeme do Svojetic na Ranch El Paso. Tý jooo, ta pánička se nezdá, co to na nás zase vymyslela. Že by jsme jeli konečně za těmi koníčky. Ale ne, zase závody :-) Ale my jsme se s Ellinkou a Soptíkem stejně moc těšily. Závody byly tentokrát jenom krátké a skládaly se jen ze dvou zkoušek. První tentokrát bežela Ellie. Bežela krásně, jen shodila jednu tyčku a z houpačky byla díky euforii z běhu zmatená a skočila zónu, takže VD, ale postupovka 4,08 m/s - super. Nakonec z toho bylo díky velké účasti 8.místo. Pak jsem běžela já, vletěla jsem na to a prolétla tratí bez chybičky v úžasném čase a s postupovkou 4,56 m/s, která mě vynesla s přehledem na první místo z 15 !!!!! Pánička skákala nadšením. A pak nás čekala druhá zkouška - to jsme ale páničku moc nepotěšily, já i Ellinka jsme blbly. Prostě nás to už nebavilo, Ellinka čuchala u skočky a nechápala, co pánička chce a já jsem zkusila skočit páničce do náručí z áčka - ha ha - takže z toho byl dis a dis :-))). Ale my jsme prostě už chtěly na procházku, Sopťu to táké už nebavilo, tak jsme hrr běžely řádit do lesa. Ale pánička byla stejně ráda, protože mě vyhlásily a ještě jsem dostala diplom.