Ofika ve Svojeticích 13.11.2011

22. listopad 2011 | 20.41 |
› 

Tak jsme po dlouhé pauze vyrazily na závody agility a to v kompletní sestavě - Ruby, Ellie, Soptík a oba pánici. Tentokrát pánička vybrala Ranch El Paso ve Svojeticích. Nejdřív jsem to s holkama vůbec nechápala, myslely jsem si, že jedeme na návštěvu za koníčkami, protože ty byly všude. Ale když jsme vešly do haly, zjistily jsme, že náš čekají agility závody. Ellinka oslavila v týdnu 18měsíční narozeniny :-) a protože je moc šikovná, pánička ji hned přihlásila na oficiální závody.

ofika3ofika17

Závody se skládaly ze dvou zkoušek a dvou běhů super G. Při první zkoušce jsem začínala já, Rubynka, a ikdyž jsem se moc snažila nějak jsme se s páničkou zamotaly a diskly se - škoda. A pak šla Ellinka - sice na začátku běhu šlápla na segment dálky, ale pak už celý běh vystřihla bez chybičky jako velkej profík. Pánička byla nadšená a nakonec úplně v šoku, když zjistila, že Ellinka vyhrála i celou zkoušku, takže 1.místo a první zkouška na výbornou JUPÍÍÍ.

ofika15ofika16

Když byla chvilka skákala i Soptík - musí přeci také trénovat :-)         a takhle trénovala paníčka    "na sucho"

ofika14ofika2

V druhé jumpingové zkoušce už jsem se ukázala i já. Nebyla tak težká, takže jsem zamakala, prolétla slalolem a čistým rychlým během jsem vyhrála zase já. Ale Ellinka byla taky moc šikovná, s jednou chybičkou ve slalomu sice obsadila až čtvrté místo, ale nakonec vyhrála celé součty dvojzkoušek MA1 !!!! Což je teda mega úspěch :-)))) Gratulujeme Ellinko :-)))

ellie2ellie

Pak jsme všichni vyrazili na procházku do nedalekého lesa a protože Soptík byla odpočinutá pěkně nás rozběhala a pěkně jsme pořádily v listí. Takže když jsme se vrátili čekaly nás další dva běhy Super G. Ty však byly moooc těžké, takže jsme se vždy někde diskly a nedoběhly. Ale i pánička byla unavená a prý nevěděla co s tím. Ale to nám nevadilo, my jsme stejně byly natěšené na vyhlášení a na to až si Ellinka převezme svůj první pohárek za agility.

ofikaellie

Jo a ještě pár foteček z úžasné procházky ....

ofika11

ofika10

ofika9

ofikaofika8

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře