První Rubynky ofika v Mostě - 19.6.2011

19. červen 2011 | 18.48 | rubrika: agility

Rubynka 1. zkouška  - 1 odmítnutí na slalomu, zkouška na V a 2.místo !!!!!!!!

               2. zkouška - čistý běh a zkouška na V a  1. místo !!!!!!!!!!!!  jupííííííííííííííí

     celkově 2. místo :-)     jsme z toho ještě teď paf :-)))))))

2

3

1

žádné komentáře | přidat komentář

Klubová výstava zbraslav 11.6.2011

15. červen 2011 | 10.42 | rubrika: výstavy

Ahojky, byly jsme na klubovce, a dle očekávání Ellinka dostala VD a Rubynka taky VD (svoje první :-( ), ale uchovnit můžeme s loveckými zkouškami, takže no problem. A rozhodčí byla moc milá a žádné extra výtky neměla, jen jsme nebyly její typ :-))) hold nejsme 100% krásné :-) pac a pusu Ruby a Ellie

žádné komentáře | přidat komentář

Neoficiální závody v Nymburku 5.6.2011

7. červen 2011 | 22.17 | rubrika: agility

:-)))  no nějaké 5 .místo 6. místo a disss :-)))

ale jinak ...  nesnídám nesvačím  nestíhám to nestačím promiňte vážení mám velké zpoždění .... :-) ale příspěvky a fotečky určitě brzo budou :-)

žádné komentáře | přidat komentář

NVP Klatovy 4.6.2011

4. červen 2011 | 22.21 | rubrika: výstavy

Tak jsme v sobotu vyrazily s páničkou a Bárou a jejími bíglošemi na další výstavu. Vůbec se nám nechtělo, protože už brzo ráno vypadalo, že bude pěkné vedro. A taky že bylo, takže čekání na posuzování bylo dlouhé a my jsme byly už z toho tepla pěkně uvařené. Ale čekání se vyplatilo. .....

Nedřív šla do kruhu Ellie, a to ve tříde mladých  ......

DSC_3511

... celkem pěkně chodila ...

DSC_3543

... a krásně se vystavovala v postoji ...

DSC_3584

.. a nakonec vyhrála ... JUPÍ !!!

ellie cajc

ellinka

Pak jsem šla na řadu já, Rubynka. Taky se mě moc nechtělo, ale v mezitřídě jsme byly jen tři fenky, tak jsem doufala, že to bude rychlé.

DSC_3599

... chvíli jsme pochodily s páničkou ...

DSC_3625

.. pak jsem chvíli postála ... pánička mě moc chválila, že mě to dnes velmi dobře jde ...

DSC_3604

... pak jsem "hodila záda", když se paní rozhodčí nedívala a trochu se podrbala na zádech ...

A nakonec jsem si dala ještě jedno kolečko v závěrečném rozstřelu o první místo, ale nakonec jsem skončila druhá s V2 a res.CAC !! Super :-)

Pánička byla z toho úplně paf .... a je prý na nás strašně hrdá, jak jsme moc šikovné a krásné. :-)

Ellinka se ještě vyfotila s bráchou Pacíkem, který taky vyhrál svoji třídu a nakonec i BIS FCI group.VI mladý jedinec v závěrečných soutěžích.

DSC_3811

Takže jsme se vrátily domů až navečer celé unavené, opálené a uvařené ze sluníčka, ale strašně moc spokojené. Pa Ruby :-)

Ruby - mezitřída V2 res CAC !!!!!! jupí .......... :-)

žádné komentáře | přidat komentář

Psola Cup v Liberci 28.5.2011

1. červen 2011 | 22.21 | rubrika: agility

Tak na nás páníci vymysleli pěknou kulišárnu. V pátek odpoledne jsme se všichni zabalili a vyrazili k rodičům páničky na sever Čech. Sice jsem si s Ellie myslela, že toho bereme nějak moc, ale těšily jsme se na odpočinkový víkend. Ale co to ... v sobotu ráno už nás zase pánička vytáhla před sedmou z postele a házela věci do auta. Frrr ... a za pár minut jsme vyběhly na pěkném hřišti u Tipsport Arény v Liberci. Jé závody ... to zas bude stres :-))) teda pro páničku, pro nás né, my si pěkně zaběháme a zařádíme :-))). A ještě nám páničkové koupili krásný nový domek.

1net

Pánička ještě ráno přehlásila Ellie do začátečníků Medium a mě dala do pokročilých závodících medíků. Ellinka byla na řadě první a hnedka vyrazila na parkur, jak střela, bohužel měla smůlu, a za oranžový tunel ji vběhl malý jorkšír, v domění, že vidí malého kralíka v noře vyrazila za ním. Sice nás nechaly běh opakovat, ale i tak Ellinka udělala znovu chybičku na tunelu, prostě musela běžet zkontrolovat, zda tam pejsek ještě není, ale jinak to byl krásný a hlavně super rychlý běh :-)))

4net

Mrkněte na video :     http://youtu.be/XzB3de38hvA   a http://youtu.be/p_2EirK-XxQ
Pak si dala Ellinka ještě agility běh, který proletěla také jak střela, jen se zasekla na zóně. Hold blbý to nápad trénovat zóna na pamlsek na kladině. A shodila jednu tyčku. Ale i tak běžela krásně a nakonec doběhla na 8.místě. A celkově byla 10. Takže pánička byla spokojená.

3net

Pak jsem běžela já, Rubynka, a to spolu ze zkušenými závodníky. Ale prý jsem běžela krásně. V jumpingu, který byl prý jednoduchý jsem udělala chybku jen ve slalomu, a skončila jsem na 6.místě. A v agility běhu jsem nějak nepochopila páničku a šla do jiné díry tunelu hned na začátku, takže nás diskly. Ale pak už jsem běžela krásně a dala jsem i zónu na houpačce. Takže pánička byla nadšená a prý už můžeme na oficiální závody. Tak mrkněte na videjko:    http://youtu.be/ZJdAzfOzGOI     a   http://youtu.be/f2t3j8xp4Nk

2net

Pak jsme ještě s Elinkou zkoušely pořadateli vymyšlenou hru, ale moc nám to nešlo, byly jsme už moooc unavené, tak jsme zalehly do našeho nového stanu.

6net 

Postojové fotky

21. květen 2011 | 23.45 | rubrika: akce

Ahojky, neustále se snažím vyfotit holky v postoji a tak dávám první ochutnávku :-)

Rubynka

Ruby v postoji 1 net

Ellinka

ellievpostoji1net

žádné komentáře | přidat komentář

NVP Jelenia Gora 15.5.2011

15. květen 2011 | 22.00 | rubrika: výstavy

Rubynka získala v mezitřídě V1 a svůj první CWC. Ellinka bohužel jen VD4. Ale i tak jsme spokojený.

Rubycwc1

rubycwc4

Ruby a ellie 2

ruby a já

Rubycwc2

žádné komentáře | přidat komentář

MVP Praha 14.5.2011

14. květen 2011 | 21.53 | rubrika: výstavy

Dneska ráno se u nás zastavila Evča s Roníkem a my jsme si myslely, že přijeli na návštěvu, ale ne ne. Přijeli, aby nás sebou vzali na další výstavu. Tentokrát jsme jeli jen malý kousek. Mezinárodní výstava psů se konala v Letňanech. Počasí bylo pěkné, tak jsme se moc těšily, jak se pěkně projdeme a pokoukáme. Výstavní kruhy však byly v halách, ale i tak nás pánička vzala mezi stánky, koupila nám nový pelíšek, skládací domeček a spoustu mňamek. Potkaly jsme spoustu pejsků. A pak se šly konečně vystavovat. Nejdřív šla Ellie. Ve třídě mladých bylo celkem 6 bíglích holek. Ikdyž nám paní rozhodčí napsala celkem pěkný posudek, dala nám hodnocení VD (velmi dobrý - prý máme klenutá záda v pohybu i v postoji). No nevím, nevím, ale mrzí nás to. Pak šla na řadu Rubynka. Ta měla nakonec v mezitřídě jen dvě konkurentky. Krásně se vystavovala a porazila obě fenky - takže získala Výborná 1 a náš první CAC !!!!!. Jupí jupí !!! Jsme moc šťastní. V zavěrečném boji o Caciba už Rubynka neuspěla.  Ale i tak byly holky úžasný a výstavu jsme si moc užily. Nakonec jsme ještě pozvaly Evču s Roníkem, který získal CAC a res.Cacib, k nám na zahrádku. Poblbnul s holkama a pěkně je pozlobil ;-) Takže ještě teď spinkají a pěkně u toho chrupají. Tak mrkněte na fotečky :-) Pa Zuzka a holky

rubycac

226889_221244651235263_1000004

Ellinka bohužel vybojovala jen VD, ale stála krásně :-))) snad se to časem zlepší a bude se rozhodčím více líbit :-)

225820_221244904568571_1000004

A pár foteček ze zahrádky

ruby ellie ron

ruby roník

No tady už jsme měly dost ...

ruby

ron ellie

i Roník :-)

ron

žádné komentáře | přidat komentář

Grado

13. květen 2011 | 22.21 | rubrika: výlety

Tak se ve středu za námi stavila kamarádka Layla s páničkou Ivetou. Bylo krásně, tak jsme vyrazily na malý výlet do lesů kolem Staré Boleslavi a Káraného. Bylo však moc teplo a tak se nám nechtělo moc chodit, naštěstí páničky napadlo dojít ke slepému rameni Labe (Grado) a tak jsme se vykoupaly ve vodě.Trochu jsme poplavaly a vyplašily pár kačenek. A z radosti, že je nám už akorát, jsme se s Laylou začly honit a prát v trávě a prostě jsme řádily. Bylo to moc fajn a už se těšíme, až nás zase Layla brzo navštíví. Tak mrkněte na fotečky.

15

Rubynka, Ellie a Layla.

11

12

16

17

14

Ellie moc krásně plave :-)

13

Neoficiální závody v Kyjích

13. květen 2011 | 22.18 | rubrika: agility

7.5.2011 jsme se s páničkou vydaly na neoficiální závody v Kyjích. Rubynka si hned ráno dala běh pro začatečníky a moc se jí povedl, sice skočila obě dvě zóny a shodila laťku, ale bylo to jen díky její naprosté euforii pro běh a v náročném parkuru se to hold může stát. Takže pánička byla moc spokojená. Sice skončila na třetím místě, ale jen díky 3 chybám. Pak začaly oficiální závody, my jsme mezitím prozkoumaly okolí, stavily se doma na oběď a až pozdě odpoledně přišly na řadu štěňátka. Ellie si v kategorii pejsků do 12 měsíců vyběhala sice 6.místo, ale srovnávaly ji bohužel s BOC, což se samozřejmě rychlostně nedá. Parkurek byl jednoduchý a Ellinka ho dala s přehledem, krásně si hledala tunýlky a makala, jak jen to šlo. Takže jsme byly spokojené. Jen nás mrzelo, že pořadatelé nevyhlásili kategorii začátečníků a štěňátka spočítaly dohromady, tak jsme se bohužel ani nevyfotily :-( .

žádné komentáře | přidat komentář